mic+600/DIU/TC Ultrazvukový snímač
Kód produktu od výrobcu: mic+600/DIU/TCKód EXIM-TECH mic+600/DIU/TC
Výrobca: MICROSONIC GmbH
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 487.51€ (599.64€ ) |
| 10+ | 462.68€ (555.22€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
- Senzor mic+ s jedným analógovým a jedným spínacím výstupom meria vzdialenosť k objektu v rámci detekčnej zóny bezkontaktne.
- Signál je úmerný vzdialenosti a spínací výstup je nastavený podľa nastavenej detekčnej vzdialenosti.
- Snímač automaticky detekuje záťaž privedenú na analógový výstup a prepne na prúdový alebo napäťový výstup resp. na prúdový výstup.
- Všetky nastavenia sa vykonávajú pomocou dvoch tlačidiel a trojmiestnym LED displejom (TouchControl).
- Tri farebné LED diódy indikujú všetky prevádzkové podmienky.
| Output | |
| Output | analogue output current: 4-20 mA / voltage: 0-10 V (at UB ≥ 15 V), short-circuit-proof switchable rising/falling |
| Technical characteristics | |
| Response time | 240 ms |
| Weight | 270 g |
| Operating temperature | -25°C to +70°C |
| Storage temperature | -40°C to +85°C |
| Technical Data | |
| Connector | 5-pin M12 initiator plug |
| Operating Voltage | 9 - 30 V d.c., reverse polarity protection |
| Material | stainless steel, plastic parts: PBT, TPU |
| Ultrasonic Data | |
| Transducer frequency | 80 kHz |
| Blind zone | 600 mm |
| Operating range | 6,000 mm |
| Maximum range | 8,000 mm |
| accuracy | ± 1 % (temperature drift internally compen |
| ultrasonic transducer | polyurethane foam, epoxy resin with glass contents |
| Measuring Range | 600 - 8.000 mm |
| Resolution | 0.18 mm to 2.4 mm, depending on the analogue window |
| Switching Hysteresis | 100 mm |
| Electrical Data | |
| Reproducibility | ± 0.15 % |
| Output | |
| Switching Frequency | 2 Hz |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





