mic-340/D/M Ultrazvukový snímač
Kód produktu od výrobcu: mic-340/D/MKód EXIM-TECH mic-340/D/M
Výrobca: MICROSONIC GmbH
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 261.38€ (321.50€ ) |
| 10+ | 197.42€ (236.90€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Ultrazvukový snímač M30, rozsah 200-3400mm, spínaný výstup PNP , IP 67, M30, pripojenie konektor M12.
- Mikrosenzor s jedným spínacím výstupom meria vzdialenosť k objektu v detekčnej zóne bezkontaktne. V závislosti od nastavenej detekčnej vzdialenosti je spínanie je nastavený výstup.
- Funkcie výstupu je možné meniť od NOC po NCC.
- Snímače sa nastavujú pomocou procesov Teach-in prostredníctvom Com-kanálu (Pin 5).
- Pomocou adaptéra LinkControl (voliteľné príslušenstvo) možno všetky nastavenia parametrov snímačov upraviť pomocou Windows® Software.
| Output | |
| Output | switching output, pnp: Imax = 200 mA (UB-2V), NOC/NCC adjustable, short-circuit-proof |
| Technical characteristics | |
| Operating temperature | -25°C to +70°C |
| Storage temperature | -40°C to +85°C |
| Technical Data | |
| Connector | 5-pin M12 initiator plug |
| Operating Voltage | 9 - 30 V d.c., reverse polarity protection |
| Material | brass sleeve, nickel-plated, plastic parts, PBT |
| Response Time | 172 ms |
| Ultrasonic Data | |
| Transducer frequency | 120 kHz |
| Blind zone | 350 mm |
| Operating range | 3,400 mm |
| Maximum range | 5,000 mm |
| accuracy | ± 1 % (temperature drift internally compensated) |
| ultrasonic transducer | polyurethane foam, epoxy resin with glass contents |
| Measuring Range | 350 - 5.000 mm |
| Resolution | 0.18 mm |
| Switching Hysteresis | 50 mm |
| Electrical Data | |
| Protection Class | IP67 |
| Reproducibility | ± 0.15 % |
| Output | |
| Switching Frequency | 4 Hz |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





