ucs-15/CDD/QM Ultrazvukový snímač
Kód produktu od výrobcu: ucs-15/CDD/QMKód EXIM-TECH ucs-15/CDD/QM
Výrobca: MICROSONIC GmbH
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 213.84€ (263.02€ ) |
| 10+ | Na dopyt |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Senzor usc ponúka bezkontaktný meranie vzdialenosti k ob- ktorý musí byť umiestnený v rámci detekčnej zóny snímača. Oba prepínače výstupy sú nastavené ako antivalentné v de v závislosti od nastavenej detekcie dis- vzdialenosti. Prostredníctvom tlačidla sa nastavuje detekčná vzdialenosť a prevádzkový režim možno nastaviť (Teach-in). Jedna LED indikuje stav spínacích výstupov. Pomocou adaptéra LinkControl (voliteľný) príslušenstva) a softvéru LinkControl pre systém Windows® možno všetky funkcie Teach-in a additio- ďalšie nastavenia parametrov snímača možno voliteľne upraviť.
| Output | |
| Output | switching output, pnp: Imax = 200 mA (UB-2V), NOC/NCC adjustable, short-circuit-proof |
| Technical characteristics | |
| Protection class | IP67 |
| Weight | 75 g |
| Operating temperature | -25°C to +70°C |
| Storage temperature | -40°C to +85°C |
| Technical Data | |
| Operating Voltage | Ub 10 - 30 V d.c., reverse polarity protection |
| Material | zinc die-casting, plastic parts, PBT |
| Response Time | 24 ms |
| Sensor-specific data | |
| Reproducibility | ± 0.15 % |
| Ultrasonic Data | |
| Transducer frequency | 380 kHz |
| Blind zone | 20 mm |
| Operating range | 150 mm |
| Maximum range | 250 mm |
| accuracy | ± 1 % (temperature drift internally compensated) |
| ultrasonic transducer | polyurethane foam, epoxy resin with glass contents |
| Measuring Range | 20 - 250 mm |
| Resolution | 0.10mm |
| Switching Hysteresis | |
| Output | |
| Switching Frequency | 25 Hz |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





