mic+130/IU/TC Ultrazvukový snímač
Kód produktu od výrobcu: mic+130/IU/TCKód EXIM-TECH mic+130/IU/TC
Výrobca: MICROSONIC GmbH
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 417.76€ (513.84€ ) |
| 10+ | 343.28€ (411.93€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Programovateľný ultrazvukový snímač , rozsah 20-1300mm, analógový výstup 4-20mA a 0 - 10V, IP 67, M30, pripojenie konektor M12.
Senzor mic+ s jedným analógovým meria vzdialenosť od objektu v detekčnej zóne bezkontaktne. Signál je úmerný vzdialenosti sa vytvára podľa nastavených okenných limitov analógovej charakteristickej krivky.
-Snímač automaticky rozpozná záťaž privedenú na analógový výstup a prepne na prúdový, resp. napäťový výstup.
-Všetky nastavenia sa vykonávajú pomocou dvoch tlačidiel a trojmiestneho LED displeja (TouchControl).
-Trojfarebné LED diódy indikujú všetky prevádzkové podmienky.
| Output | |
| Output | analogue output current: 4-20 mA / voltage: 0-10 V (at UB ≥ 15 V), short-circuit-proof switchable rising/falling |
| Technical characteristics | |
| Protection class | IP67 |
| Weight | 150 g |
| Operating temperature | -25°C to +70°C |
| Storage temperature | -40°C to +85°C |
| Technical Data | |
| Connector | 5-pin M12 initiator plug |
| Operating Voltage | 9 - 30 V d.c., reverse polarity protection |
| Material | brass sleeve, nickel-plated, plastic parts, PBT, TPU |
| Response Time | 92 ms |
| Optical Data | |
| Measuring Range | 200 - 2.000 mm |
| Ultrasonic Data | |
| Transducer frequency | 200 kHz |
| Blind zone | 200 mm |
| Operating range | 1,300 mm |
| Maximum range | 2,000 mm |
| accuracy | ± 1 % (temperature drift internally compensated) |
| ultrasonic transducer | polyurethane foam, epoxy resin with glass contents |
| Resolution | 0.18 mm to 0.57 mm, depending on the analogue wind |
| Electrical Data | |
| Reproducibility | ± 0.15 % |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





