zws-15/CD/QS Ultrazvukový snímač
Kód produktu od výrobcu: zws-15/CD/QSKód EXIM-TECH zws-15/CD/QS
Výrobca: MICROSONIC GmbH
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 198.40€ (244.03€ ) |
| 10+ | 188.29€ (225.95€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Ultrasonic sensor, 0,2 rozlíšenie, prac.rozsah 20-150mm,slepá zóna 20mm,dosah250mm, 380kHz, IP67, LED signalizácia,Výstup PNP, Ub-2 V, Imax=200mA,spínateľnýNOC/NCC, skratuvzdorný
| Output | |
| Output | switching output, pnp: Imax = 200 mA (UB-2V), NOC/NCC adjustable, short-circuit-proof |
| Technical Data | |
| Operating Voltage | Ub 20 - 30 V d.c., reverse polarity protection |
| Response Time | 24 ms |
| Ultrasonic Data | |
| Transducer frequency | 380 kHz |
| Blind zone | 20 mm |
| Operating range | 150 mm |
| Maximum range | 250 mm |
| accuracy | temperature drift 0.17 %/K |
| Measuring Range | 20 - 250 mm |
| Resolution | 0.20 mm |
| Switching Hysteresis | 2.0 mm |
| Output | |
| Switching Frequency | 25 Hz |
| Connection | 4-pin M8 initiator plug |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





