mic+340/IU/TC Ultrazvukový snímač
Kód produktu od výrobcu: mic+340/IU/TCKód EXIM-TECH Mic+340/IU/TC
Výrobca: MICROSONIC GmbH
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 344.52€ (423.76€ ) |
| 10+ | 326.98€ (392.37€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
- Senzor mic+ s jedným analógovým meria vzdialenosť od objektu v detekčnej zóne bezkontaktne. Signál je úmerný vzdialenosti sa vytvára podľa nastavených okenných limitov analógovej charakteristickej krivky.
- Snímač automaticky rozpozná záťaž privedenú na analógový výstup a prepne na prúdový, resp. napäťový výstup.
- Všetky nastavenia sa vykonávajú pomocou dvoch tlačidiel a trojmiestneho LED displeja (TouchControl).
- Trojfarebné LED diódy indikujú všetky prevádzkové podmienky.
Ultrazvuk. snímač Microsonic, slep.zóna 350mm, prac.rozsah 3,4m , frekvencia 120kHz, rozlíšenie 0,18mm, IP67, konektor M12, 5pin ( na požiadanie s káblom), 3-dig. LED display, čas odozvy 110ms, output 4-20mA, 0-10V
| Output | |
| Output | analogue output, current: 4-20 mA / voltage: 0-10 V (at UB ≥ 15 V), short-circuit-proof, switchable rising/falling |
| Technical characteristics | |
| Weight | 210 g |
| Operating temperature | -25°C to +70°C |
| Storage temperature | -40°C to +85°C |
| Technical Data | |
| Connector | 5-pin M12 initiator plug |
| Operating Voltage | 9 - 30 V d.c., reverse polarity protection |
| Material | brass sleeve, nickel-plated, plastic parts, PBT, TPU |
| Ultrasonic Data | |
| Transducer frequency | 120 kHz |
| Blind zone | 350 mm |
| Operating range | 3,400 mm |
| Maximum range | 5,000 mm |
| accuracy | ± 1 % (temperature drift internally compensated) |
| ultrasonic transducer | polyurethane foam, epoxy resin with glass contents |
| Measuring Range | 350 - 5.000 mm |
| Resolution | 0.18 mm to 1.5 mm, depending on the analogue window |
| Electrical Data | |
| Response Time | 172 ms |
| Protection Class | IP67 |
| Reproducibility | ± 0.15 % |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





