zws-24/CU/QS Ultrazvukový snímač
Kód produktu od výrobcu: zws-24/CU/QSKód EXIM-TECH zws-24/CU/QS
Výrobca: MICROSONIC GmbH
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 211.68€ (260.37€ ) |
| 10+ | Na dopyt |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Ultrazvukový snímač hranatý,pracovný rozsah 50-240mm,frekvencia 500kHz,9-30VDC,IP67,M8 konektor,výstup analóg 0-10V
| Output | |
| Output | analogue output, voltage: 0-10 V, short-circuit-proof,switchable rising/falling |
| Technical characteristics | |
| Protection class | IP 67 |
| Weight | 10 g |
| Operating temperature | -25°C to +70°C |
| Technical Data | |
| Operating Voltage | Ub 20 - 30 V d.c., reverse polarity protection |
| Material | ABS |
| Response Time | 50 ms |
| Operating Modes | analogue distance measurements |
| Input | |
| Connection | 4-pin M8 initiator plug |
| Ultrasonic Data | |
| Blind zone | 55 mm |
| Operating range | 240 mm |
| Maximum range | 350 mm |
| accuracy | ± 1 % (temperature drift internally compensated) |
| ultrasonic transducer | polyurethane foam, epoxy resin with glass contents |
| Measuring Range | 55 - 350 mm |
| Resolution | 0.037 mm to 0.072 mm, depending on the analogue window |
| Environmental conditions | |
| Storage Temperature | -40°C to +85°C |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





