UMS123U035 Distance Sensor
Kód EXIM-TECH UMS123U035
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 651.20€ (800.98€ ) |
| 10+ | 606.8€ (728.16€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Ultrasonic Data | |
| Ultrasonic Frequency | 225kHz |
| Working Range | 100...1,200mm |
| Measuring Range | 1,100mm |
| Reproducibility Maximum | 1mm |
| Linearity Deviation | 4mm |
| Resolution | 0.2mm |
| Opening Angle | <12° |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Switching Hysteresis | 5mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <30mA |
| Switching Frequency | 7Hz |
| Response Time | <72ms |
| Temperature Range | -30...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Interface | IO-Link V1.0 |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Analog Output | 4...20 mA |
| Synchronous Mode | up to 40 sensors |
| Multiplex Mode | up to 16 sensors |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Menu (OLED) |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4/5-pin |
| Function | |
| Selectable Menu Language | yes |
| Password Protection | yes |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| PNP NO | yes |
| Error Output | yes |
| Analog Output | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Analog Output | 0...10 V 4...20 mA |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






