U1KT003 Distance Sensor
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | Na dopyt |
| 10+ | Na dopyt |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Ultrasonic Data | |
| Ultrasonic Frequency | 325kHz |
| Reproducibility Maximum | 4mm |
| Linearity Deviation | 4mm |
| Resolution | 0.5mm |
| Opening Angle | <12° |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Working Range, Reflex Sensor | 30...400mm |
| Working Range, Through-beam Sensor | 1...800mm |
| Switching Hysteresis | 2mm |
| Switching Hysteresis | 1 % * |
| Setting Range | 30...400mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <20mA |
| Temperature Range | -30...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Lockable | yes |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Data Storage | yes |
| Synchronous Mode | up to 40 sensors |
| Switching Frequency, Reflex Sensor | 30Hz |
| Switching Frequency, Through-beam Sensor | 70Hz |
| Response Time, Reflex Sensor | 17ms |
| Response Time, Through-beam Sensor | 8ms |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP68 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Cable Length | 20cm |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 1,106.71a |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| PNP NO | yes |
| Programmable Error Output | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | NPN PNP Error Output |
| Other Parameters | Filter Adjustable sonic cone Teach mode Adjustable sensor mode Through-beam mode |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






