FIS-6300-1101 1D/2D Code Scanner
Kód produktu od výrobcu: FIS-6300-1101Kód EXIM-TECH FIS-6300-1101
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1543.10€ (1898.01€ ) |
| 10+ | 2433.35€ (2920.02€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Tieto 2D snímače kódov sú vhodné na všesmerové snímanie 1D a 2D kódov. Môžu spracovať nasledujúce typy kódov:
1D kódy: Code39, Code128, UPC/EAN, IBM BC412, Interleaved 2 of 5
2D kódy: DataMatrix ECC 0...200, PDF417, QR kód, rodina RSS
These 2D code scanners are suitable for omnidirectional scanning of 1D and 2D codes. The following code types can be processed:
1D codes: Code39, Code128, UPC/EAN, IBM BC412, Interleaved 2 of 5
2D codes: DataMatrix ECC 0...200, PDF417, QR-Code, RSS family
| Optical Data | |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 40000h |
| Max. Ambient Light | 3000 Lux |
| Wave length | 617 nm |
| Resolution | 1280 x 1024 pixels |
| Barcode Printing Contrast | >20% |
| Read Range | 23...229 mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 5 V DC |
| Temperature Range | 0...40°C |
| Switching Output/Switching Current | 10mA |
| Interface | RS-232/422/485 |
| On-/Off-Delay | 2,55 s |
| Baud Rate | 11520 Bd |
| Trigger Input | NPN |
| Scan Rate | 10 scans/sec |
| Switching Output | TTL |
| Signal Input | NPN |
| Number Of Signal Inputs | 1 |
| Acoustic Signal | yes |
| Network Possibilities | Daisy chain, Multidrop |
| Power Consumption | 2200 mW |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminium - nickel plated |
| Degree Of Protection | IP54 |
| Connection | SubD 15-pin |
| Weight | 57g |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





