FIS-6801-1311G-01 1D/2D Code Scanner
Kód produktu od výrobcu: FIS-6801-1311G-01Kód EXIM-TECH FIS-6801-1311G-01
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1606.80€ (1976.36€ ) |
| 10+ | 2533.8€ (3040.56€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Tieto 2D skenery kódov sú vhodné na všesmerové snímanie 1D a 2D kódov. Môžu spracovávať nasledujúce typy kódov:
1D kódy: Code39, Code93, Code128, UPC/EAN, BC412, Interleaved 2 of 5, Codabar, poštové kódy, Pharmacode
2D kódy: DataMatrix ECC 0...200, PDF417, Micro PDF417, QR kód, Micro QR kód, Aztec kód, GS1 Databar.
| Optical Data | |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 50,000h |
| Wave length | 626nm |
| Resolution | 752×480Pixel |
| Barcode Printing Contrast | >20% |
| Read Range | >25mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 5...28V DC |
| Temperature Range | 0...50°C |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | RS-232/Ethernet |
| Baud Rate | <115,200Bd |
| Trigger Input | Optoisolator |
| Scan Rate | 60 scans/second |
| Switching Output | 3 |
| Signal Input | optoisolator |
| Number Of Signal Inputs | 3 |
| Acoustic Signal | Yes |
| Network Possibilities | Ethernet |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Metal |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 12-pin |
| Weight | M12 × 1; 8-pin |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.

