C5KC003 1D/2D Code Scanner
Kód EXIM-TECH C5KC003
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 2100.00€ (2583.00€ ) |
| 10+ | 1793.75€ (2152.50€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 50,000h |
| Wave length | 617nm |
| Resolution | 752×480Pixel |
| Min. Resolution | 0.127mm |
| Barcode Density | Standard density |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 5V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 600mA |
| Temperature Range | 0...40°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Switching Output/Switching Current | <100mA |
| Interface | USB/RS-232 |
| Number Of Switching Outputs | 3 |
| Trigger Input | Optoisolator |
| Scan Rate | 60scans/sec |
| Switching Output | TTL |
| Signal Input | Optoisolator |
| Number Of Signal Inputs | 3 |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP54 |
| Connection | SubD 15-pin |
| Weight | 108g |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






