C5PC009 1D/2D Code Scanner
Kód EXIM-TECH C5PC009
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 2779.20€ (3418.42€ ) |
| 10+ | 2373.9€ (2848.68€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 50,000h |
| Wave length | 617nm |
| Resolution | 1,280×960Pixel |
| Min. Resolution | 0.127mm |
| Barcode Density | Ultra high density |
| Read Range | 75...1,200mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 5...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 150mA |
| Temperature Range | 0...45°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | RS-232/Ethernet |
| Number Of Switching Outputs | 3 |
| Trigger Input | Optoisolator |
| Scan Rate | 42scans/sec |
| Switching Output | Optoisolator |
| Signal Input | Optoisolator |
| Number Of Signal Inputs | 3 |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Ethernet |
| Housing Material | Metal |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 12-pin |
| Type Of Connection Ethernet | M12 × 1; 8-pin |
| Weight | 68g |
| Output | |
| PNP NO/NC Switchable | yes |
| PROFINET-I/O, CC-B | yes |
| EtherNet/IP™ | yes |
| NPN NO/NC Switchable | yes |
| Ethernet | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






