50082 AMMDS 10-44/1 OPTO-COUPLER MODULE
Kód EXIM-TECH 50082
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 50.20€ (61.75€ ) |
| 10+ | 51.46€ (61.75€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
24 V DC
with minus plug link
Double terminals on the output side
for rapid switching
| Commercial data | |
| Country Of Origin | CZ |
| Customs Tariff Number | 85414090 |
| EAN | 4048879027977 |
| EClass | 27371604 |
| Packaging Unit | 1 |
| Input | |
| Input Current | 10 mA |
| LED Display | LED (red) |
| Voltage Range ON | 10...35 V DC |
| Voltage Range OFF | 0...5 V DC |
| Plug Link (supplied) | Art-No. 90960 |
| General data | |
| Test Isolation Voltage | 2.5 kV |
| Mounting Method | DIN-rail mountable TH35 or G32 (EN 60715) |
| Dimensions H×W×D | 68×82×12 mm |
| Temperature Range | -20...+60 °C |
| Housing | Black plastic, flame retardant |
| Output | |
| Switching Frequency | max. 20 kHz/200 Hz (resist./ind.) |
| Switching Voltage | 5...35 V DC |
| Switching Current Per Output | 1 mA...0.2 A |
| Saturation Voltage (across Output) | max. 0.5 V DC |
| Leakage Current (output Is Open) | max. 0.3 mA |
| Switching Time ON/OFF | 20/14 µs |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






