3000-36001-2000020 MIRO TRIAC 1X400VAC-5A
Kód EXIM-TECH 3000-36001-2000020
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 65.85€ (81.00€ ) |
| 10+ | 67.5€ (81.00€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
24 V DC
Screw plug-in terminals
| Commercial data | |
| Country Of Origin | CZ |
| Customs Tariff Number | 85414090 |
| EAN | 4048879021005 |
| EClass | 27371604 |
| Packaging Unit | 1 |
| Input | |
| Control Voltage | 24 V DC |
| LED Display | LED (green) |
| Voltage Range ON | 10...53 V DC |
| Voltage Range OFF | 0...3 V DC |
| Control Current | approx. 7.8 mA |
| General data | |
| Mounting Method | DIN-rail mountable (EN 60715) |
| Dimensions H×W×D | 76×38×80 mm |
| Temperature Range | -20...+60 °C |
| Housing | Black plastic, flame retardant |
| Output | |
| Switching Frequency | max. 20/1 Hz (resist./ind.) |
| Switching Voltage | 12...400 V AC |
| Switching Current Per Output | 10 mA...5 A (no derating) |
| Saturation Voltage (across Output) | max. 1.5 V AC |
| Leakage Current (output Is Open) | max. 1 mA |
| Switching Time ON/OFF | 10/10 ms |
| Surge Current | 70 A |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.




