3000-32522-2100040 MIRO 6.2 pluggable Plug-in module Optocoupler
Kód EXIM-TECH 3000-32522-2100040
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 29.65€ (36.47€ ) |
| 10+ | 30.39€ (36.47€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
24 V DC
| Commercial data | |
| Country Of Origin | CZ |
| Customs Tariff Number | 85414090 |
| EAN | 4048879535175 |
| EClass | 27371604 |
| Packaging Unit | 1 |
| Input | |
| LED Display | LED (yellow) |
| Connection Voltage - Current | 24 V DC (18...30 V DC) - 9 mA |
| General data | |
| Test Isolation Voltage | 50 V |
| Mounting Method | pluggable |
| Dimensions H×W×D | 15×5×28 mm |
| Temperature Range | -25...+50 °C |
| Protection | IP20 |
| Surge Voltage Resistance | 2.5 kV |
| Output | |
| Switching Frequency | max. 500/50 Hz (resist./ind.) |
| Switching Voltage | 3...30 V DC |
| Switching Current Per Output | 10 mA...6 A |
| Saturation Voltage (across Output) | max. 240 mV |
| Switching Time ON/OFF | 15/31 µs |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.



