FIS-0004-0102 1D/2D Code Scanner
Kód EXIM-TECH FIS-0004-0102
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1399.20€ (1721.02€ ) |
| 10+ | 1195.15€ (1434.18€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 40,000h |
| Max. Ambient Light | 3,000Lux |
| Wave length | 617nm |
| Resolution | 640×480Pixel |
| Barcode Printing Contrast | >20% |
| Barcode Density | Low density |
| Read Range | 51...152mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 5V DC |
| Temperature Range | 0...40°C |
| Switching Output/Switching Current | 10mA |
| Interface | RS-232/422/485 |
| Number Of Switching Outputs | 3 |
| Baud Rate | 115,200Bd |
| On-/Off-Delay (RS-232) | 2.55s |
| Trigger Input | NPN |
| Scan Rate | 10scans/sec |
| Switching Output | TTL |
| Signal Input | NPN |
| Number Of Signal Inputs | 1 |
| Acoustic Signal | yes |
| Network Possibilities | Daisy Chain, Multidrop |
| Power Consumption | 1,970mW |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP54 |
| Connection | SubD 15-pin |
| Weight | 57g |
| Output | |
| TTL Positive/negative Switchable | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






