OPT282 Retro-Reflex Sensor for Transparent Objects
Kód EXIM-TECH OPT282
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 292.60€ (359.90€ ) |
| 10+ | 272.65€ (327.18€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 5° |
| Range | 4,000mm |
| Switching Hysteresis | <5% |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Reference Reflector/Reflector Foil | 2 × RQ100BA |
| Clear Glass Recognition | yes |
| Polarization Filter | yes |
| Single-Lens Optic | yes |
| Reflector data | |
| RQ100BA | 0...4m |
| RE18040BA | 0...1.7m |
| RQ84BA | 0...3m |
| RE9538BA | 0...0.9m |
| RE6151BM | 0...2m |
| RE6040BA | 0...2.3m |
| ZRAE02B01 | 0...1m |
| ZRME03B01 | 0...1.7m |
| RF505 | 0...0.8m |
| ZRDF10K01 | 0...2.5m |
| ZRAF08K01 | 0...0.8m |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <60mA |
| Switching Frequency | 2kHz |
| Response Time | 250µs |
| Temperature Drift | <5% |
| Temperature Range | -10...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Residual Current Switching Output | <50µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Lockable | yes |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Output | |
| PNP NC | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






