EFBL003 IO-Link Master USB
Kód EXIM-TECH EFBL003
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 383.90€ (472.20€ ) |
| 10+ | 357.73€ (429.27€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 24V |
| Temperature Range | 0...55°C |
| Protection Class | III |
| Interface | USB |
| Number Of IO-link Ports | 1 |
| Communication Mode IO-Link | COM1, COM2, COM3 |
| IO-Link Version | 1.0, 1.1 |
| IO-link Port | Class A |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP54 |
| Weight | 64g |
| Material | Aluminum |
| Type Of Connection Digital I/O Ports | M12 × 1; 4-pin |
| General data | |
| Scope Of Delivery | Plug power pack, USB-A-B-Cable |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| USB Interface | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






