EP0L001 IO-Link Master Multiprotocol
Kód EXIM-TECH EP0L001
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 636.90€ (783.39€ ) |
| 10+ | 593.48€ (712.17€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Temperature Range | -20...70°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Protection Class | III |
| Interface | Ethernet |
| Baud Rate | 100Mbit/s |
| Atmospheric Humidity | 98 % ambient humidity |
| Power Consumption Of Device Max. | 0.18A |
| Max. Switching Current Switching Outputs | 0.5A |
| Max. Switching Current Switching Outputs IO-Link | 0.5A |
| Max. Total Current Of The Digital I/O Ports | 14A |
| Sensor Supply Voltage (Pin 1) | 500mA |
| Digital I/O Ports Short Circuit Protected | yes |
| Digital I/O Ports Overload Protected | yes |
| Digital I/O Ports Reverse Polarity Protected | yes |
| Standard I/O-Pins | 12 |
| Number Of IO-link Ports | 8 |
| Inputs According To DIN EN 61131-2-2003 | Type 1 |
| Communication Mode IO-Link | SIO, COM1, COM2, COM3 |
| IO-Link Version | 1.1 |
| Transmission Mode | Full Duplex |
| Switch Mode | Store & Forward |
| VLAN Prioritization | yes |
| Auto-Crossover | yes |
| Auto-Negotiating | yes |
| Auto-Polarity | yes |
| Shock Resistance Per DIN IEC 68-2-27 | 50 g / 11 ms |
| Vibration Resistance Per DIN IEC 60068-2-6 | 15 g (5...500 Hz) |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP65/IP67/IP69K |
| Weight | 500g |
| Material | Zinc diecasting |
| Type Of Connection Digital I/O Ports | M12 × 1; 4-pin |
| Type Of Connection Power | 2× M12; 5-pin, L-cod. |
| Type Of Connection Industrial Ethernet Ports | 2× M12; 4-pin, D-cod. |
| General data | |
| Web Server | yes |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| EtherNet/IP™ | yes |
| PROFINET-I/O, CC-C | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






