SC20J01S Emergency Stop Switch Contact Block
Kód EXIM-TECH SC20J01S
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 30.84€ (37.93€ ) |
| 10+ | 26.34€ (31.61€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Temperature Range | -30...70°C |
| Protective Insulation, Rated Voltage | 250 V |
| Storage Temperature | -50...85°C |
| Mechanical Data | |
| Connection | Screw-type connection |
| Clampable Wire Cross-Section | 2.5mm² |
| Contact Material | AgNi |
| Service Life (Switching Cycle) | 20000 |
| Bounce Time | <10ms |
| General data | |
| Applicable Actuator | SEAL01 |
| Safety-relevant Data | |
| B10d Switching Cycles | 104 000 |
| Number Of Positively Driven Contacts | 2 |
| Function | |
| Fault Protection | yes |
| Lighting Module | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






