SEAN01 Emergency Stop Switch Actuator
Kód produktu od výrobcu: SEAN01Kód EXIM-TECH SEAN01
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 17.28€ (21.25€ ) |
| 10+ | 14.76€ (17.71€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Temperature Range | -30...70°C |
| Storage Temperature | -50...85°C |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP65/IP69K |
| Service Life (Activations) | 50000 |
| Installation Type | Mounting |
| Installation Opening | 22.3mm |
| Unlocking | turning |
| General data | |
| Applicable Contact Block | SC20I01S SC21I01S |
| Function | |
| Switching Position Indicator | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






