LM89PA2 Retro-Reflex Sensor Universal
Kód EXIM-TECH LM89PA2
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 99.66€ (122.58€ ) |
| 10+ | 92.87€ (111.44€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 5° |
| Range | 6,500mm |
| Switching Hysteresis | <15% |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Reference Reflector/Reflector Foil | RQ100BA |
| Polarization Filter | yes |
| Two-Lens Optic | yes |
| Reflector data | |
| RQ100BA | 0.04...6.5m |
| RE18040BA | 0.12...3m |
| RQ84BA | 0.06...5m |
| RR84BA | 0.06...4.5m |
| RE9538BA | 0.12...1.5m |
| RE6151BM | 0.14...4m |
| RR50_A | 0.03...3.3m |
| RE6040BA | 0.05...4m |
| RE8222BA | 0.08...2m |
| RR34_M | 0.16...2.2m |
| RE3220BM | 0.2...1.5m |
| RE6210BM | 0.2...1.7m |
| RR25_M | 0.15...1.8m |
| RR25KP | 0.14...1m |
| RR21_M | 0.14...1.9m |
| ZRAE02B01 | 0.15...2.5m |
| ZRME01B01 | 0.2...0.9m |
| ZRME03B01 | 0.2...2.3m |
| ZRMR02K01 | 0.16...1m |
| ZRMS02_01 | 0.2...1m |
| RF505 | 0.19...1.5m |
| RF508 | 0.21...1.4m |
| RF258 | 0.31...1.4m |
| RE6151BA | 0.07...2m |
| RF255 | 0.16...1.4m |
| ZRDF03K01 | 0.16...4m |
| ZRDF10K01 | 0.16...4.5m |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <40mA |
| Switching Frequency | 1kHz |
| Response Time | 500µs |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -10...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Residual Current Switching Output | <50µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Potentiometer |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Output | |
| PNP NO/NC Antivalent | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC+NO NO |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






