P1NK205 Retro-Reflex Sensor for Transparent Objects
Kód EXIM-TECH P1NK205
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 196.90€ (242.19€ ) |
| 10+ | 183.48€ (220.17€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Range | 3,500mm |
| Switching Hysteresis | <5% |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | see Table1 |
| Smallest Recognizable Part | see Table2 |
| Reference Reflector/Reflector Foil | RQ100BA |
| Clear Glass Recognition | yes |
| Polarization Filter | yes |
| Single-Lens Optic | yes |
| Reflector data | |
| RQ100BA | 0...3.5m |
| RE18040BA | 0...2.5m |
| RQ84BA | 0...3m |
| RR84BA | 0...3.5 |
| RE9538BA | 0...1.4m |
| RE6151BM | 0...2.8m |
| RR50_A | 0...2.5m |
| RE6040BA | 0...2.8m |
| RE8222BA | 0...1.6m |
| RR34_M | 0...1.8m |
| RE3220BM | 0...1.1m |
| RE6210BM | 0...0.8m |
| RR25_M | 0...1m |
| RR25KP | 0...0.5m |
| RR21_M | 0...0.7m |
| ZRAE02B01 | 0...1.5m |
| ZRME01B01 | 0...0.35m |
| ZRME03B01 | 0...1.5m |
| ZRMR02K01 | 0...1.5m |
| ZRMS02_01 | 0...0.7m |
| RF508 | 0...0.7m |
| RF258 | 0...0.7m |
| ZRDF__K01 | 0...2.2m |
| ZRDF10K01 | 0...2.4m |
| Z90R004 | 0...1.3m |
| Z90R005 | 0...1.5m |
| Z91R001 | 0...1.5m |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 15...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <20mA |
| Switching Frequency | 1,000Hz |
| Response Time | 0.5ms |
| Temperature Drift | <3% |
| Temperature Range | -40...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2V |
| Residual Current Switching Output | <50µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Supply Voltage With IO-Link | 18...30V DC |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Lockable | yes |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Teach Mode | NT, MT |
| Switching Frequency (speed Mode) | 2,000Hz |
| Response Time (speed Mode) | 0.25ms |
| Data Storage | yes |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-in/NFC |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Optic Cover | PMMA |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 1,764.37a |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| PNP NO | yes |
| NFC Interface | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NO NC/NO |
| Output | Push-pull PNP Contamination Output |
| Other Parameters | Off-delay On-delay Mode of operation Hysteresis Switching point Emitted light |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






