IB040DE65UB3 Inductive Sensor with Full-Metal Housing
Kód produktu od výrobcu: IB040DE65UB3Kód EXIM-TECH IB040DE65UB3
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 85.80€ (105.53€ ) |
| 10+ | 79.95€ (95.94€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Inductive Data | |
| Switching Distance | 4mm |
| Correction Factors Stainless Steel V2A/CuZn/Al | 0,82/0,35/0,32 |
| Mounting | flush |
| Mounting A/B/C/D In Mm | 0/8/12/0 |
| Switching Hysteresis | <15% |
| Mounting A/B/C/D (V2A) In Mm | 0/8/12/0 |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <15mA |
| Switching Frequency | 500Hz |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...80°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Residual Current Switching Output | <100µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 400mA |
| Reverse Polarity And Overload Protection | yes |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Stainless steel 316L |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP68/IP69K |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Pressure Resistance Sensor Area | 60bar |
| Ex II 3G Ex NA IIC T5 Gc X | yes |
| Ex II 3D Ex Tc IIIC T90°C Dc IP6X X | yes |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 2,118.02a |
| Output | |
| PNP NO | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






