IX250SE65UA3 Inductive Sensor with Full-Metal Housing
Kód produktu od výrobcu: IX250SE65UA3Kód EXIM-TECH IX250SE65UA3
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 103.51€ (127.32€ ) |
| 10+ | 96.45€ (115.74€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Inductive Data | |
| Switching Distance | 25mm |
| Correction Factors Stainless Steel V2A/CuZn/Al | 1,09/0,65/0,58 |
| Mounting | non-flush |
| Mounting A/B/C/D In Mm | 45/80/75/35 |
| Switching Hysteresis | <15% |
| Mounting A/B/C/D (V2A) In Mm | 30/80/75/35 |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <15mA |
| Switching Frequency | 200Hz |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...80°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Residual Current Switching Output | <100µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 400mA |
| Reverse Polarity And Overload Protection | yes |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Stainless steel 316L |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP68/IP69K |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Pressure Resistance Sensor Area | 25bar |
| Ex II 3G Ex NA IIC T5 Gc X | yes |
| Ex II 3D Ex Tc IIIC T90°C Dc IP6X X | yes |
| Output | |
| PNP NO/NC Antivalent | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






