ZAG73AN02 Fieldbus Gateway RS-232 to PROFIBUS DP
Kód EXIM-TECH ZAG73AN02
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 433.20€ (532.84€ ) |
| 10+ | 370.03€ (444.03€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 15...30V DC |
| Temperature Range | -10...50°C |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Interface | RS-232 |
| Baud Rate RS-232 | <115,200Bd |
| Number Of Bus Clients | 126 |
| Voltage Supply Of External Products | 5V |
| Current Consumption Sensor (Ub = 5 V) | <1A |
| Baud Rate PROFIBUS | <12MBd |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Material | Plastic |
| Connection Mode Supply Voltage | M12 × 1; 4-pin |
| Connection Bus Side | M12 × 1; 4-pin |
| Connection Mode Scanner | SubD 9 S |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






