ZAG45FN01 Fieldbus Gateway RS-232 to Fast Ethernet
Kód EXIM-TECH ZAG45FN01
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 433.20€ (532.84€ ) |
| 10+ | 370.03€ (444.03€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...33V DC |
| Temperature Range | 0...55°C |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Interface | RS-232 |
| Current Consumption Gateway (Ub = 24 V) | <100mA |
| Baud Rate RS-232 | <115,200Bd |
| Number Of Bus Clients | 512 |
| Baud Rate Ethernet | <100MBd |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP20 |
| DIN-Rail Mounting | 35mm |
| Weight | 140g |
| Material | Plastic PA |
| Connection Mode Supply Voltage | Terminal Block |
| Connection RS-Side | Terminal Block |
| Connection Bus Side | RJ45 |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






