B50S014 Vision Sensor
Kód EXIM-TECH B50S014
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1852.80€ (2278.94€ ) |
| 10+ | 1582.6€ (1899.12€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Resolution | 736×480Pixel |
| Lens Thread | C-Mount |
| Image Chip | monochrome |
| Pixel Size | 6×6µm |
| Frame Rate | 25Hz |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <200mA |
| Response Time | 40ms |
| Temperature Range | -25...55°C* |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | RS-232/Ethernet |
| Inputs/Outputs | 6 |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Ethernet |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 12-pin |
| Type Of Connection Ethernet | M12 × 1; 8-pin, X-cod. |
| General data | |
| Web Server | yes |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 263.03a |
| Function | |
| Presence Check | yes |
| Pixel Comparison | yes |
| Reference Image Comparison | yes |
| Tracking | yes |
| Object Detection | yes |
| Dimensional Accuracy Check | yes |
| Pattern Matching | yes |
| Output | |
| PNP NO | yes |
| RS-232 Interface | yes |
| Illumination Output | yes |
| Ethernet | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Push-pull NPN PNP |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






