ZW2003 Through-Beam Sensor
Kód EXIM-TECH ZW2003
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 149.60€ (184.01€ ) |
| 10+ | 139.4€ (167.28€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Range | 20,000mm |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Wave length | 655nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 2 |
| Beam Divergence | 10mrad |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <15mA |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| FDA Accession Number | 0820360-000 |
| Sensor Type | Emitter |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






