OEII403C0203 Through-Beam Sensor
Kód EXIM-TECH OEII403C0203
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 200.20€ (246.25€ ) |
| 10+ | 186.55€ (223.86€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 3° |
| Range | 4,000mm |
| Switching Hysteresis | <15% |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <40mA |
| Switching Frequency | 500Hz |
| Response Time | 1ms |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Residual Current Switching Output | <50µA |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Short Circuit And Overload Protection | yes |
| Teach Mode | NT, MT, XT |
| Sensor Type | Receiver |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Stainless steel 316L |
| Degree Of Protection | IP68/IP69K |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Optic Cover | Glass |
| Material Control Panel | PC (FDA) |
| Output | |
| PNP NC | yes |
| RS-232 With Adapterbox | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






