OSWK803Z0091 Through-Beam Sensor
Kód EXIM-TECH OSWK803Z0091
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 30.58€ (37.61€ ) |
| 10+ | 28.49€ (34.19€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 5° |
| Range | 8,000mm |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <15mA |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Sensor Type | Emitter |
| Test Input | yes |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | Cable, 3-wire, 2 m |
| General data | |
| Scope Of Delivery | Mounting Console |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






