FXDD112 Temperature Sensor
Kód EXIM-TECH FXDD112
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 159.50€ (196.19€ ) |
| 10+ | 148.63€ (178.35€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Environmental Parameters | |
| Shock Resistance | IEC 60751 |
| Sensor-specific data | |
| Temperature Measurement Range | -50...200°C |
| Medium | Liquids, gases |
| Response Time | <2s |
| Sensor Element | PT1000, Class B |
| Environmental conditions | |
| Temperature Of Medium | -50...200°C |
| Ambient Temperature | -25...80°C |
| Pressure Resistance | 16bar |
| Storage Temperature | -25...80°C |
| Vibration Resistance | IEC 60751 |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | 1.4404 |
| Degree Of Protection | IP68/IP69K * |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Material In Contact With Media | 1.4404 |
| Process Connection | Varivent N |
| Process Connection Length (PCL) | 35.5mm |
| Probe Length (PL) | 9.5mm |
| Output | |
| PT1000 | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






