S2FP102 Safety Switch with Lock Function Electromechanic, Power to Lock Principle
Kód EXIM-TECH S2FP102
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 313.50€ (385.61€ ) |
| 10+ | 292.13€ (350.55€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 20.4...26.4V DC |
| Response Time | ≤100ms |
| Temperature Range | 0...60°C |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Sensor Type | Locking unit |
| Storage Temperature | -10...90°C |
| No. Safety Outputs (OSSDs) | 2 |
| PNP Safety Output/Switching Current | 250mA |
| Number Of Signal Outputs | 1 |
| Risk Time | ≤200ms |
| Safety Output | OSSD |
| PNP Signal Output Switching Current | 50mA |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP66/IP67/IP69 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Latching Force, Typical | 25/50N |
| General data | |
| Applicable Actuator | S2FP200 |
| Safety-relevant Data | |
| Performance Level (EN ISO 13849-1) | Cat. 4 PL e |
| Safety Integrity Level (EN 61508) | SIL3 |
| Safety Integrity Level (EN 62061) | SILCL3 |
| PFHD | 5,20 × E-10 1/h |
| Operating Principle | RFID |
| Coding | Standard |
| PDDB (EN 60947-5-3) | yes |
| Locking Device | Power to lock principle |
| Locking Force F (Zh) | 1,150N |
| Function | |
| Series Connection | yes |
| Mechanical Detent Mechanism | yes |
| Detent Mechanism | yes |
| Auxiliary Release | yes |
| Actuator Monitored | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






