SD4RAA02 Safety Switch RFID
Kód EXIM-TECH SD4RAA02
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 50.93€ (62.64€ ) |
| 10+ | 47.46€ (56.95€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Temperature Range | -25...70°C |
| Sensor Type | Actuator |
| Storage Temperature | -25...85°C |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP65/IP67/IP69K |
| Latching Force, Typical | 18N |
| General data | |
| Applicable Switch | SD4RAS02SN89 SD4RAS02IN89 SD4RAS02TN89 |
| Safety-relevant Data | |
| Operating Principle | RFID |
| Function | |
| Permanent Magnet | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






