SEFG616 Safety Light Curtain Hand Protection
Kód EXIM-TECH SEFG616
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 2143.90€ (2637.00€ ) |
| 10+ | 1997.73€ (2397.27€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | ±2.5° |
| Range | 0.25...20m |
| Light Source | Red Light |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Resolution | 30mm |
| Housing Length (L) | 1,009mm |
| Safety Field Height (SFH) | 910mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 19.2...28.8V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | ≤350mA |
| Response Time | 12.6ms |
| Temperature Range | -30...55°C |
| Protection Class | III |
| Short Circuit And Overload Protection | yes |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Sensor Type | Receiver |
| Storage Temperature | -30...70°C |
| Response Time (special) | 18.4ms |
| No. Safety Outputs (OSSDs) | 2 |
| Safety Output Voltage Drop | ≤2.3V |
| PNP Safety Output/Switching Current | ≤300mA |
| Number Of Signal Outputs | 1 |
| Signal Output Voltage Drop | <2.5V |
| Signal Output/Switching Current | <100mA |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP65/IP67 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Disc Material | Polycarbonate |
| General data | |
| Scope Of Delivery | ZEFX001 mounting |
| Safety-relevant Data | |
| Mission Time TM (EN ISO 13849-1) | 20a |
| ESPE Type (EN 61496) | 4 |
| Performance Level (EN ISO 13849-1) | Cat. 4 PL e |
| Safety Integrity Level (EN 61508) | SIL3 |
| Safety Integrity Level (EN 62061) | SILCL3 |
| PFHD | ≤ 1.8 × 10-8 |
| Function | |
| Scope Of Functions | Muting and blanking |
| Hand Protection | yes |
| Output | |
| IO-Link | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






