SEMG640 Safety Light Curtain Finger Protection
Kód EXIM-TECH SEMG640
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 2235.20€ (2749.30€ ) |
| 10+ | 2082.8€ (2499.36€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | ±2.5° |
| Range | 0.25...6m |
| Light Source | Red Light |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Resolution | 14mm |
| Housing Length (L) | 1,510mm |
| Safety Field Height (SFH) | 1,511mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 19.2...28.8V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 200mA |
| Response Time | 21.5ms |
| Temperature Range | -5...55°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Short Circuit And Overload Protection | yes |
| Sensor Type | Receiver |
| Storage Temperature | -25...60°C |
| No. Safety Outputs (OSSDs) | 2 |
| Safety Output Voltage Drop | <2.3V |
| PNP Safety Output/Switching Current | 300mA |
| Number Of Signal Outputs | 1 |
| Signal Output Voltage Drop | <2.5V |
| Signal Output/Switching Current | 100mA |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP65/IP67 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Cable Length | 300mm |
| Disc Material | Polycarbonate |
| General data | |
| Scope Of Delivery | Mounting ZEMX001 |
| Safety-relevant Data | |
| Mission Time TM (EN ISO 13849-1) | 20a |
| ESPE Type (EN 61496) | 4 |
| Performance Level (EN ISO 13849-1) | Cat. 4 PL e |
| Safety Integrity Level (EN 61508) | SIL3 |
| Safety Integrity Level (EN 62061) | SILCL3 |
| PFHD | 1,60 × E-8 1/h |
| Function | |
| Finger Protection | yes |
| Scope Of Functions | Basic function |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


