P1EL300 Retro-Reflex Sensor with light band
Kód EXIM-TECH P1EL300
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 272.80€ (335.54€ ) |
| 10+ | 254.2€ (305.04€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Range | 2,500mm |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Wave length | 650nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1 |
| Reference Reflector/Reflector Foil | Z90R009 |
| Light Strip Height | 54mm |
| Reflector data | |
| ZRDF03K01 | 0.4...1.6m |
| ZRDF10K01 | 0.4...1.6m |
| Z90R009 | 0.4...2.5m |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 12...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <30mA |
| Switching Frequency | 125Hz |
| Response Time | 4ms |
| Temperature Range | -30...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Residual Current Switching Output | <50µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Optic Cover | PMMA |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 1,599.51a |
| Output | |
| PNP NO | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






