XM98PDVH2 Retro-Reflex Sensor Universal
Kód EXIM-TECH XM98PDVH2
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 211.20€ (259.78€ ) |
| 10+ | 196.8€ (236.16€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 0.6° |
| Range | 15,000mm |
| Switching Hysteresis | <15% |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Wave length | 655nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 2 |
| Smallest Recognizable Part | >2,500µm |
| Reference Reflector/Reflector Foil | RQ100BA |
| Polarization Filter | yes |
| Two-Lens Optic | yes |
| Min. Distance To Reflector | 80mm |
| Reflector data | |
| RQ100BA | 0.08...15m |
| RE18040BA | 0.1...12m |
| RQ84BA | 0.08...10m |
| RR84BA | 0.08...12m |
| RE9538BA | 0.15...4.5m |
| RE6151BM | 0.1...10m |
| RR50_A | 0.08...10m |
| RE6040BA | 0.08...10m |
| RE8222BA | 0.08...8m |
| RR34_M | 0.1...6m |
| RE3220BM | 0.1...6m |
| RE6210BM | 0.15...5.5m |
| RR25_M | 0.15...7m |
| RR25KP | 0.1...4m |
| RR21_M | 0.1...3.5m |
| ZRAE02B01 | 0.08...6m |
| ZRME01B01 | 0.1...2m |
| ZRME03B01 | 0.15...8m |
| ZRMR02K01 | 0.08...2.5m |
| ZRMS02_01 | 0.1...3m |
| RF505 | 0.2...3m |
| RF508 | 0.2...3m |
| RF258 | 0.2...2.5m |
| ZRDF__K01 | 0.1...11m |
| RE6151BA | 0.08...6m |
| RF255 | 0.2...2.5m |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <30mA |
| Switching Frequency | 3kHz |
| Response Time | 166µs |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -10...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| PNP Contamination Output/Switching Current | 50mA |
| Off-Delay | 5ms |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Potentiometer |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Output | |
| PNP NC | yes |
| Contamination Output | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






