OPT162-P06 Retro-Reflex Sensor
Kód EXIM-TECH OPT162-P06
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 160.60€ (197.54€ ) |
| 10+ | 149.65€ (179.58€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 5° |
| Range | 6,500mm |
| Switching Hysteresis | <15% |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Reference Reflector/Reflector Foil | RQ100BA |
| Polarization Filter | yes |
| Two-Lens Optic | yes |
| Min. Distance To Reflector | 100mm |
| Pneumatic Solenoid Valve Unit | |
| Valve No. | K04 |
| Supply Voltage Valve | 19.2...28.8V |
| Current Consumption Valve | 86mA |
| Operating Pressure | 4...7bar |
| Nominal Width | 0.8mm |
| Supply-Line Connector Pipe | 2× 8×1 |
| Working-Line Connector Pipe | 4×1 |
| Valve Function | 3/2-Way |
| Switching Function | NC |
| Nominal Flow Rate 1 -> 2 | 20NL/min |
| Nominal Flow Rate 2 -> 3 | 100NL/min |
| Reflector data | |
| RQ100BA | 0.25...6.5m |
| RE18040BA | 0.1...4m |
| RQ84BA | 0.25...5m |
| RR84BA | 0.2...5m |
| RE9538BA | 0.15...2m |
| RR50_A | 0.15...3m |
| RE8222BA | 0.25...1.8m |
| ZRAE02B01 | 0.2...1.8m |
| ZRME03B01 | 0.15...2m |
| RF505 | 0.15...1.9m |
| RF508 | 0.15...1.9m |
| RF258 | 0.15...1.5m |
| ZRDF03K01 | 0.1...3.5m |
| ZRDF10K01 | 0.1...4.5m |
| RE6040BR | 0.2...2.5m |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Switching Frequency | 100Hz |
| Response Time | 5ms |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -15...50°C |
| Switching Output Voltage Drop | <0.8V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Number Of Switching Outputs | 1 |
| Current Consumption Sensor (Ub = 24 V) | <30mA |
| Logic | yes |
| Block Forwarding | yes |
| Valve Control | yes |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Potentiometer |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Cable Length | 150cm |
| Output | |
| PNP NO | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






