WP02PAT80 Print Mark Reader
Kód EXIM-TECH WP02PAT80
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 393.80€ (484.37€ ) |
| 10+ | 366.95€ (440.34€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Switching Hysteresis | <1% |
| Light Source | White Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | 0.7×2mm |
| Working Range | 12...16mm |
| Working Distance | 14mm |
| Wave length | 400...700nm |
| Resolution (Gray Scale) | 100 |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <50mA |
| Switching Frequency | 25kHz |
| Response Time | 20µs |
| Temperature Drift | <1% |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | 1.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Lockable | yes |
| Interface | RS-232 |
| On-/Off-Delay | 0...100ms |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Teach Mode | ZT, DT, TP |
| Baud Rate | 38,400Bd |
| Number Of Digital Inputs | 2 |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 1,094.91a |
| Output | |
| PNP NO/NC Antivalent | yes |
| RS-232 Interface | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






