FM5P201 Pressure Sensor
Kód EXIM-TECH FM5P201
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 382.80€ (470.84€ ) |
| 10+ | 356.7€ (428.04€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Sensor-specific data | |
| Measuring Range | -1...10bar |
| Medium | Liquids, gases |
| Measuring Error (total) | ±1% |
| Measurement Type | relative |
| Maximum Overload Pressure | 20bar |
| Bursting Pressure | 30bar |
| Pressure Response Time (t90) | <1ms |
| Hysteresis | < ±0.5% |
| Linearity Deviation | < ±0.5% |
| Zero-point Error | < ±1% |
| Repeat Accuracy | < ±0.1% |
| Temperature Coefficient Zero-point | <± 0,15% /10K |
| Temperature Coefficient Range | <± 0,15% /10K |
| Environmental conditions | |
| Temperature Of Medium | -25...125°C* |
| Ambient Temperature | -25...80°C |
| EMC | DIN EN 61326-2-3 |
| Shock Resistance Per DIN IEC 68-2-27 | 30 g / 11 ms |
| Vibration Resistance Per DIN IEC 60068-2-6 | 20 g (10...2000 Hz) |
| Storage Temperature | -25...80°C |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 9...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | ≤30mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Analog Output | 4...20 mA Press |
| Current Output Load Resistance | <500Ohm |
| Analog Outputs | 1 |
| Mechanical Data | |
| Jacket Material | PVC |
| Housing Material | 1.4404 |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Connection | Cable, 2-wire, 2 m |
| Material In Contact With Media | 1.4404; 1.4548; FKM |
| Process Connection | M5 x 0.8 |
| Sensor Element | Steel 1.4548 |
| Seal Material | FKM |
| Bending Radius (used In Motion) | 5 × d |
| Bending Radius (fixed Installation) | ≥ 3 × d |
| Drag Chain Suitable | yes |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 3,842.62a |
| Output | |
| Analog Output | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






