FX8P202 Pressure Sensor
Kód produktu od výrobcu: FX8P202Kód EXIM-TECH FX8P202
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 165.00€ (202.95€ ) |
| 10+ | 153.75€ (184.50€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Sensor-specific data | |
| Measuring Range | 0...100bar |
| Medium | Liquids, gases |
| Measuring Error (total) | ±1% |
| Measurement Type | relative |
| Maximum Overload Pressure | 200bar |
| Bursting Pressure | 300bar |
| Pressure Response Time (t90) | <1ms |
| Environmental conditions | |
| Temperature Of Medium | -25...125°C** |
| Ambient Temperature | -25...80°C |
| EMC | DIN EN 61326-2-3 |
| Shock Resistance Per DIN IEC 68-2-27 | 50 g / 11 ms |
| Vibration Resistance Per DIN IEC 60068-2-6 | 10 g (10...2000 Hz) |
| Storage Temperature | -25...80°C |
| Atmospheric Humidity | 100% r.h. |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 9...28V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <21mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Analog Output | 4...20 mA Press |
| Current Output Load Resistance | <500Ohm |
| Signal Source | Pressure |
| Analog Outputs | 1 |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | 1.4404 |
| Degree Of Protection | IP68/IP69K * |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Material In Contact With Media | 1.4404; 1.4548; FKM |
| Sensor Element | Stainless steel membrane |
| Seal Material | FKM |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 3,283.16a |
| Output | |
| Analog Output | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






