NT01 Power Supply Unit for Sensors
Kód EXIM-TECH NT01
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 59.18€ (72.79€ ) |
| 10+ | 55.14€ (66.17€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 230V AC |
| Switching Frequency | 10Hz |
| Response Time | 5ms |
| Temperature Range | 0...60°C |
| On-/Off-Delay | 0...10s |
| Power Consumption | <3VA |
| Voltage Output Sensor | 24V DC |
| Load Current Voltage Output Sensor | 60mA |
| Floating Relay Output | 1 |
| Switching Voltage Relay Output | 250V |
| Load Current Relay Output | 10A |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP20 |
| DIN-Rail Mounting | 35mm |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


