BG8V1P-N-2M PNP-NPN Converter M8 × 1; 3-pin
Kód produktu od výrobcu: BG8V1P-N-2MKód EXIM-TECH BG8V1P-N-2M
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 49.32€ (60.66€ ) |
| 10+ | 42.13€ (50.55€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <2mA |
| Switching Frequency | 5kHz |
| Response Time | 100µs |
| Residual Current Switching Output | <50µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -10...60°C |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Cable Length | 2m |
| Cable Jacket Material | PVC |
| Connection 1 | Socket, straight |
| Connection Mode 1 | M8 × 1, 3-pin |
| Connection 2 | stripped |
| Torque | M8 |
| Outer Diameter (d) | 4.5mm |
| Wire Cross-section | 0.25/0.34mm² |
| Material Wire Insulation | PVC |
| Material Sleeve Nut | CuZn, nickel-plated |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






