ZMZG001 Muting Sensor System P1KL020, for Muting Arm
Kód EXIM-TECH ZMZG001
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 319.00€ (392.37€ ) |
| 10+ | 297.25€ (356.70€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Range | 3,500mm |
| Switching Hysteresis | <10% |
| Light Source | Red Light |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Reference Reflector/Reflector Foil | RE6040BA |
| Two-Lens Optic | yes |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <20mA |
| Switching Frequency | 2,000Hz |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -40...60°C |
| Setting Method | Potentiometer |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Cable Length | 1m |
| Material | Plastic |
| PNP NC | yes |
| General data | |
| Scope Of Delivery | 1 × muting sensor 1 × mounting 1 × cable clip |
| Packaging Unit | 1 Piece |
| Default Settings | Pre-assembled |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


