7000-PS111-8330600 M40 SERVO CABLE
Kód EXIM-TECH 7000-PS111-8330600
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 695.81€ (855.84€ ) |
| 10+ | 704.53€ (845.44€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
M40
6-pole
without cable sleeves
Further cable lengths on request.
Plastic housings with good resistance against chemicals and oils.
The resistance to aggressive media should be individually tested for your application. Further details on request.
| Technical Data | |
| Operating Voltage | max. 630 V AC/DC |
| Locking Of Ports | M40×1.5 mm |
| Protection | IP65 and IP67 when plugged and screwed down (EN 60529) |
| Material Group | IEC 60664-1, category I |
| Compression Gland | M40 |
| Rated Surge Voltage | 6.0 kV |
| Locking Material | Brass, nickel plated |
| Commercial data | |
| Customs Tariff Number | 85444290 |
| EAN | 4048879575256 |
| EClass | 27279218 |
| Packaging Unit | 1 |
| Cables | |
| No./diameter Of Wires | (4G2.5 + (2× 1.5)C)-C |
| Wire Isolation | TPM (bk num, gnye) |
| C-track Properties | 10 Mio. |
| Outer Ø | 13.4 mm ±5% |
| Cable Identification | 833 |
| Cable Number | 833 |
| Approval (cable) | cURus (AWM-Style 21223/10492) |
| Material (wire) | Cu wire, bare |
| Resistor (core) | max. 13.3 Ω/km (1.5 mm²), max. 7.98 Ω/km (2.5 mm²); (20 °C) |
| Single Wire Ø (core) | 0.15 mm |
| Diameter (core) | (4G2.5 + (2× 1.5)C)-C |
| Material (wire Isolation) | PP |
| Wire-Ø Incl. Isolation | 2.4 ±5% (1.5 mm²); 3.1 ±5% (2.5 mm²) |
| Color/numbering Of Wires | bk, wh (1.5 mm²); bk, gnye longitudinally striped (2.5 mm²) |
| Shield | yes |
| Outer-Ø (jacket) | 13.4 mm ±5% |
| Color (jacket) | orange |
| Jacket Color | orange |
| Nominal Voltage | 600/1000 V AC |
| Test Voltage | 4.0 kV |
| Temperature Range (fixed) | -50...+80 °C |
| Temperature Range (mobile) | -35...+70 °C |
| Bend Radius (fixed) | 4× outer-Ø |
| Bend Radius (moving) | 7.5× outer Ø |
| No. Of Bending Cycles (C-track) | max. 10 Mio. (25 °C) |
| Optical Shield Cover | min. 85% |
| Thermal Resistance | flame retardant UL 1581 VW1 / CSA FT1 |
| Material (jacket) | PUR (UL/CSA) (=MC800+) |
| Material (jacket) | PUR |
| Torsion Stress | ±30°/m |
| Specification | 6FX8008-1BA21 |
| Form | |
| Form | PS111 |
| General data | |
| Temperature Range | -25...+85 °C, depending on cable quality |
| Pollution Degree | 3 |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





