4000-72000-0040000 MODLINK MSVD CABINET POWER OUTLETS
Kód EXIM-TECH 4000-72000-0040000
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 27.70€ (34.07€ ) |
| 10+ | 28.39€ (34.07€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Screw terminals
| Commercial data | |
| Country Of Origin | HU |
| Customs Tariff Number | 85366990 |
| EAN | 4048879031349 |
| EClass | 27143423 |
| Packaging Unit | 1 |
| USA | |
| Operating Voltage | 125 V AC |
| Operating Current | 15 A |
| No. Of Poles | 2 + PE |
| Connection | Screw terminals |
| Mounting Method | DIN-rail mountable (EN 60715) |
| General data | |
| Dimensions H×W×D | 68×47×56 mm |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.



