67066 MKS - D 10/1300 - 1 DIODE MODULES
Kód EXIM-TECH 67066
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 32.35€ (39.79€ ) |
| 10+ | 33.16€ (39.79€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
10 diodes
separation contact via pluggable jumpers
| Technical Data | |
| Operating Voltage | max. 48 V AC/DC |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | CZ |
| Customs Tariff Number | 85411000 |
| EAN | 4048879041874 |
| EClass | 27371010 |
| Packaging Unit | 1 |
| Description | |
| Functional Description | Diode modules are suitable for the suppression of inductive loads (valve, contactor, etc.) |
| General data | |
| Electrical connection | Screw terminals |
| Mounting Method | DIN-rail mountable TH35 or G32 (EN 60715) |
| Dimensions H×W×D | 85×45×62 mm |
| Temperature Range | -20...+60 °C |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.




