7000-SS081-8800750 M12 male 0° / M12 fem. 0° shielded 8p.
Kód EXIM-TECH 7000-SS081-8800750
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 122.96€ (151.24€ ) |
| 10+ | 123.82€ (148.58€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
M12 – M12, 8-pole
Further cable lengths on request.
Plastic housings with good resistance against chemicals and oils.
The resistance to aggressive media should be individually tested for your application. Further details on request.
| Technical Data | |
| Operating Voltage | max. 30 V AC/DC |
| Material | Brass, nickel plated |
| Operating Current Per Contact | max. 2 A |
| Locking Of Ports | Screw thread (M12×1 mm) recommended torque 0.6 Nm, self-securing |
| Protection | IP67 |
| Compression Gland | torque calibrated 0.6 Nm |
| Coding | A-coded |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | DE |
| Customs Tariff Number | 85444290 |
| EAN | 4048879617277 |
| EClass | 27061801 |
| Packaging Unit | 1 |
| Cables | |
| No./diameter Of Wires | 2× 2× 0.20 + 1× 2× 0.38 |
| Wire Isolation | PO (gnye, pkbl, rdbk) |
| C-track Properties | 5 Mio. |
| Outer Ø | 6.9 mm ±5% |
| Cable Number | 880 |
| Shield | yes |
| Jacket Color | green |
| Temperature Range (fixed) | -20...+80 °C |
| Temperature Range (mobile) | -20...+60 °C |
| Bend Radius (moving) | 10× outer Ø |
| Optical Shield Cover | min. 85% |
| Material (jacket) | PUR (UL/CSA) |
| Material (jacket) | PUR |
| Torsion Stress | ±30°/m |
| Specification | MC800+ (6FX8008-1DC00) |
| Form | |
| Form | SS081 |
| General data | |
| Temperature Range | -25...+85 °C, depending on cable quality |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.





